služby

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti Internetu a tvorby informačních systému na klíč.

software na míru

Hledáte řešení v oblasti IT a žádné z hotových řešení Vám nevyhovuje? Vytvoříme pro Vás software přesně podle Vašich požadavků. Provedeme analýzu Vašich potřeb, návrh řešení a následně implementaci systému, který bude přesně podle Vašich představ a bude proto nejlépe pomáhat ke splnění Vašich business cílů.

V oblasti softwarového inženýrství máme několikaletou praxi a o našich kvalitách svědčí desítky úspěšně spuštěných projektů, které si můžete prohlédnout v sekci reference.

informační systémy

Základ naší činnosti tvoří návrh, implementace a provoz informačních systémů realizovaných dle požadavků zákazníka. Vyvíjme webové i desktopové informační systémy na platformě Java.

webdesign, tvorba www stránek

Postaráme se o Vaši www prezentaci od začátku do konce. Na základě našich zkušeností, technologických trendů a s ohledem na uživatele vytvoříme optimální strukturu www prezentace, navrhneme a ralizujeme design www stránek. V případě potřeby a zájmu klienta implementujeme administrační systém pro správu obsahu nebo naopak budeme www stránky administrovat sami. Samozřejmostí je i zajištění kvalitního webhostingu a optimalizace pro vyhledávače (SEO).

mobilní verze www stránek

Vytvoříme vám verze vašich www stránek šité na míru mobilním zařízením a jejich ovládání. Budete tak moci oslovit stále rostoucí skupinu uživatelů těchto zařízení.

Všechny naše www prezentace realizujeme s maximálním ohledem na koncového uživatele. Klíčová je pro nás tedy přístupnost a použitelnost www stránek.

webhosting a serverhosting

Poskytujeme kompletní zajištění provozu www stránek na vlastních serverech s velmi rychlou odezvou a minimální dostupností 99,99%.

Našim klientům jsou samozřejmě k dispozici služby e-mailů, PHP skriptování a MySQL databáze. Umožňujeme individuální nastavení nebo splnění specifických požadavků.

Pro provozování informačních systému zajistíme sestavení, instalaci a provoz serveru speciálně pro potřeby klienta a jeho informačního systému. Servery umisťujeme do profesionálního serverhousingu, který nabízí: